Grill ogrodowy Rondo

Flagowy model w ofercie naszej firmy o niepowtarzalnym owalnym kształcie. Posiada możliwość zamontowania wszystkich akcesoriów dodatkowych, co czyni ten grill najbardziej luksusowym modelem wśród wszystkich na rynku. Idealnie prezentuje się jako grill wolnostojący jak również przyścienny z możliwością podłączenia go do szybu kominowego budynku.br /

Grill ogrodowy Tampere

Tampere posiada wyjątkowy i oryginalny kształt oraz najbardziej pojemny ruszt, który pozwala na przygotowanie dużej ilości dań za jednym razem. Budowa komory paleniskowej ułatwia instalację rożna obrotowego, zarówno bagnet rożna jak i ruszt wykonane są ze stali nierdzewnej.br /

Grill ogrodowy Corner

Konstrukcja grilla umożliwia ustawienie go przy wewnętrznych narożnikach budynku lub altany ogrodowej. Ze względu na jego unikalny kształt dobrze prezentuje się również jako grill wolno stojący. Corner posiada żeliwny ruszt paleniskowy, szufladę na popiół ze stali nierdzewnej.

Grill ogrodowy Musalla

Grill o klasycznej i prostej konstrukcji, która zapewne spodoba się każdemu amatorowi letniego wypoczynku przy grillu. Model ten posiada średniej wielkości ruszt i komorę paleniskową z wymiennymi elementami szamotowymi.br /

Grill ogrodowy Spring

Najmniejszy i najlżejszy grill w naszej ofercie ale jednocześnie posiadający najważniejsze rozwiązania techniczne. Idealnie pasuje na tarasy, balkony i do niewielkich ogrodów. Płyta paleniskowa wykonana jest ze specjalnego betonu odpornego na wysokie temperatury zapobiegającego jej pękaniu podczas eksploatacji.

Grill ogrodowy Table

Uniwersalny grill, który łączy w sobie funkcjonalność ogrodowego stołu i grilla. Świetnie komponuje się na tarasach. Zastosowanie okapu wykonanego ze stali nierdzewnej podnosi jego walory użytkowe jako grilla i nadaje mu niepowtarzalny i niespotykany wygląd.

Grill ogrodowy Elipsa

Najbardziej ekskluzywny model powstały w wyniku 20 lat doświadczeń. Zawiera w sobie wszystkie najlepsze rozwiązania, niepowtarzalny kształt i funkcjonalność. Głębokie koliste palenisko zapewnia najlepsze z możliwych warunki do grillowania.

Wykonany wyłącznie z najważniejszej jakości materiałów.

Grill ogrodowy Tower

Wolnostojący grill o niepowtarzalnej konstrukcji. Przewidziany przede wszystkim jako wędzarnia wyśmienicie nadaje się również do grillowania. Wysoko umieszczone palenisko czyni go wyjątkowo ergonomicznym, a możliwość różnorodnej konfuguracji potwiedza jego funkcjonalność.

Grill ogrodowy BIG

Największy grill w ofercie firmy, przewidziany głównie do zastosowań komercyjnych. Ruszt o szerokości 1 metra i duże rożno sprawdzi się przy organizacji dużych imprez pozwalając upiec w całości np. małe prosię. Ze względu na swoją wielkość dobrze będzie się prezentował w dużych ogrodach.