NOWOŚĆ

Grill Nuraghe

Wyjątkowa konstrukcja Nuraghe to wynik ponad 30 letniego doświadczenia w konstruowaniu i produkcji grilli. Użycie najwyższej jakości materiałów pozwala na opalanie drewnem. Duże palenisko i bogate wyposażenie seryjne pozwala przygotowywać potrawy w możliwie najodpowiedniejszy sposób

Firma B.K. powstała w 1990 roku i od samego początku zajmuje się projektowaniem i produkcją grilli ogrodowych. Nasze ponad 30-letnie doświadczenie w połączeniu z mistrzowskim rzemiosłem i innowacyjnymi technologiami zaowocowało współpracą z klientami na całym świecie.

W naszej ofercie można znaleźć ekskluzywne, ręcznie wykonywane modele grilli wykończone z dbałością o najmniejsze szczegóły, a bogate wyposażenie oraz możliwość indywidualnego spersonalizowania wymarzonego grilla wyróżnia nas na tle innych producentów.

Zastosowanie tylko i wyłącznie szlachetnych i trwałych materiałów takich jak stal nierdzewna, naturalny kamień i granit sprawia, że nasze grille harmonijnie wkomponowują się w przestrzeń zewnętrzną, łącząc funkcjonalność, design i wysoką jakość.

Skontaktuj się z nami

P.P.H.i U. "BK"

Bogdan Kobiela

Świątkowo 24

77-100 Bytów

tel.: +48 598227525

fax: +48 598227507

Whats App +48 788 574 103

email: [email protected]